Zapisz się do newsletter'a!

O NAS

Na skraju Doliny Noteci, pośród malowniczych lasów i czystych jezior leży przepiękna miejscowość – Budzyń. Idealny dla miłośników ciszy i spokoju, dla poetów, pisarzy, muzyków, zakochanych. To doskonałe miejsce na ucieczkę od codzienności, miejskiego zgiełku, gwaru ulic. Wystarczy wsłuchać się w śpiew ptaków, zgubić w leśniej głuszy zmartwienia i zrozumieć mowę wiatru, aby odczuć ulgę, by nabrać siły, odporności psychicznej i fizycznej.

Właśnie w Budzyniu znajduje się Hotel Habenda. Inspirowany alpejskim stylem doskonale wtapia się w krajobraz „chodzieskiej Szwajcarii”. To hotel klimatyczny, elegancki, gdzie możesz oddać się i przyjemności picia wina, i kosztowania smakołyków, i pracy, i poprawieniu stanu emocjonalnego, i zadbaniu o zdrowie, i wreszcie obcowaniu z naturą.

Nasz Zespół dba o to, by każdy Gość odnalazł w Habendzie to wszystko, czego potrzebuje do pracy i wypoczynku – dużo zieleni, dużo nowych smaków, dużo dobrych trunków, dużo gościnności i dużo przyjemności.

Zapraszamy do nas na chwilę i na dłużej.

 

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij