Bestelle den Newsletter

NAJLEPSZE SPOTKANIA BIZNESOWE

UWAGA! Rezerwacja wyłącznie w recepcji hotelu (niedostępna on-line)

tel. +48 67 283 44 00 lub e-mail: hotel-habenda@hotel-habenda.pl

U nas nawet powietrze smakuje inaczej

SPOTKANIA BIZNESOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE

Zapraszamy na bezpieczne szkolenia i konferencje w cichym i spokojnym Budzyniu. U nas może też być głośno, szczególnie podczas integracji.

Kameralny i klimatyczny hotel w centrum Polski, komfortowe i przytulne pokoje, nowoczesne sale konferencyjne, szeroki wachlarz usług gastronomicznych, obsługa na międzynarodowym poziomie, strefa wellness, bezpłatny parking, idealny dojazd z każdego miejsca i ciekawe atrakcje sprawią, że spotkanie w Hotelu Habenda będzie udane.

Dlaczego my?

  1. LOKALIZACJA - jesteśmy zlokalizowani w małym miasteczku, z dala od dużych aglomeracji, zgiełku, tłumów, w otoczeniu zieleni (ogród hotelowy), blisko lasu.
  2. BEZPIECZEŃSTWO - dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, wydanymi przez GIS i Ministerstwo Zdrowia.
  3. SALE KONFERENCYJNE - nowe systemy konferencyjne gwarantują wysoką jakość spotkań.
  4. NATURA jest na wyciagniecie ręki. Ogród hotelowy z alejkami i ławeczkami sprzyja relaksowi. Można zaszyć się wśród zieleni i wsłuchać w śpiew ptaków. Tuż obok hotelu rozciąga się dostojny las, który obfituje w grzyby i jagody. Ścieżki leśne są idealne dla miłośników biegania i spacerowania. Nieopodal hotelu mamy idealne warunki dla zwolenników przejażdżek rowerowych.
  5. KUCHNIA - wszystkie dania przygotowujemy w naszej kuchni hotelowej, w oparciu o produkty od lokalnych dostawców. Specjalne pakiety dla Firm to gwarancja smaku i różnorodności.
  6. OBSŁUGA - nasi kelnerzy to klasa sama w sobie. Biegle posługują się językiem angielskim, znają doskonale zasady savoir-vivre, mają wiedzę o tym, co proponują Gościom. 
  7. ATRAKCJE – basen z saunami i jacuzzi, bowling, wypożyczalnia rowerów – to wszystko jest do Państwa dyspozycji, by czas spędzony u nas był miły i przyjemny. Poza tym organizujemy zaskakujące atrakcje teambuildingowe, wykorzystując między innymi lokalny potencjał
  8. ELASTYCZNA REZERWACJA – do tej propozycji przypisane są elastyczne warunki rezerwacji i anulacji. Na 5 dni przed planowanym spotkaniem należy potwierdzić ostateczną ilość uczestników. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany terminu pobytu nie później jednak niż na 10 dni przed przyjazdem.

Elementy pobytów biznesowych (do wyboru):

- nocleg (cena od 197 zł/doba/osoba w pokoju DBL)

- śniadanie w formie bufetu (w cenie noclegu)

- przerwy kawowe jednorazowe lub ciągłe (od 23 zł/osoba)

- lunch serwowany (przystawka/zupa, danie główne, deser) lub w formie bufetu (od 93 zł/osoba)*

- kolacja w formie: bufetu, grilla, ogniska (od 65 zł/osoba) 

- sala konferencyjna Kameralna (65 m2) lub Parkowa (150 m2) - od 319,80 zł/godzina

- dostęp do strefy wellness - basen, sauny, jacuzzi (w cenie noclegu)

- szeroka gama atrakcji i aktywności

- parking (w cenie noclegu)

- wifi (w cenie noclegu)

Atrakcje w okolicy:

- spływ kajakowy i zwiedzanie Muzeum Młynarstwa (16 km)

- wędkowanie (12 km)

- rowery wodne (12 km)

- narty wodne (17 km)

- windsurfing (12 km)

* Napoje do posiłków są dodatkowo płatne (cennik napoi i alkoholi DLA GRUP).

Kalkulacje dla Firm/Grup przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając stosowne rabaty.

ZAPRASZAMY

Rückkehr
Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen