Zapisz się do newsletter'a!

ROMANTYCZNA KOLACJA WALENTYNKOWA

UWAGA! Rezerwacja wyłącznie w recepcji hotelu (niedostępna on-line) - tel.: +48 67 283 44 00 lub e-mail: hotel-habenda@hotel-habenda.pl

 

Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród  

/Henry Bordeaux/

Walentynki to święto miłości i zakochanych. Zakochanie to stan, w który zaangażowane są wszystkie zmysły: dotyku, węchu, słuchu, wzroku i smaku. Warto to wykorzystać planując romantyczny wieczór.

My zadbamy o trzy podstawowe elementy: czekoladę, muzykę i dobre smaki.

CZEKOLADA

Walentynki i czekolada to jedność. Czekolada stymuluje ośrodki mózgu odpowiedzialne za przyjemności. Nic więc dziwnego, że kiedy trzymamy w ustach kawałek czekolady, czujemy się po prostu błogo. Kiedy kobieta bierze do ust czekoladę podarowaną jej przez wybranka, przyjemność, jaką odczuwa kojarzy właśnie z nim.

MUZYKA

Najwspanialsza sceneria dla miłości to romantyczna muzyka. Muzyka wpływa na nasze zmysły i ma olbrzymi wpływ na kobiety. Czują się bardziej pobudzone i atrakcyjne. Osoby słuchające romantycznej muzyki są bardziej otwarte i mają ciepłe uczucia w stosunku do innych osób. Dodatkowo słuchanie muzyki z podtekstem erotycznym prowadzi do eksplozji uczuć o charakterze seksualnym.

NA TALERZU

Dzięki matce naturze jedzenie jest powiązane z seksem. Jeśli chcemy podbić serce wybranki nie wystarczy zaproszenie jej na kolację. Trzeba się sprytnie tym jedzeniem podzielić. Bowiem mężczyźni, którzy dzielą sie z partnerką jedzeniem, podając je widelcem ze swojego talerza, są przez kobiety uznawani za bardziej atrakcyjnych. I tu cenna wskazówka: weź na widelec kawałek czegoś pysznego, ugryź i to, co zostanie podaj jej do ust. Dzięki temu nawiążesz intymność porównywalną z pocałunkiem.

Jaka nauka w Walentynki? Dużo czekolady i dobra kolacja przy romantycznej muzyce. I wszechobecne afrodyzjaki. Jednym słowem - MIŁOŚĆ W HABENDZIE!

Serdecznie zapraszamy. Ugościmy Państwa najlepiej jak potrafimy i dołożymy wszelkich starań, by ten i każdy inny wieczór wzbudzał w Was tylko pozytywne emocje.

 

Romantyczna kolacja z afrodyzjakami

Do kolacji kieliszek wina musującego dla Pani i Pana

KOLACJA SERWOWANA – 142 zł/osoba

Gra wstępna

Tuńczyk, szparagi, dynia, balsamiko, mikro zioła

lub

Sarna, awokado, seler naciowy, truskawki, musztarda, zioła

Miłosne igraszki

Gruszka, seler naciowy, kokos, pistacje

Gorączka uczuć

Cielęcina, kasza jaglana, bakalie, jabłko, szafran, brukselka

lub

Łosoś, pietruszka, awokado, szparagi, burak

Słodka rozkosz

Brownie, czekolada, pomarańcza

 

14.02.2020 (piątek)

START GODZ. 18:00

MUZYKA NA ŻYWO 14.02.2020

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij