Zapisz się do newsletter'a!

NAJLEPSZE SPOTKANIA BIZNESOWE

UWAGA! Rezerwacja wyłącznie w recepcji hotelu (niedostępna on-line)

tel. +48 67 283 44 00 lub e-mail: hotel-habenda@hotel-habenda.pl

U nas nawet powietrze smakuje inaczej

SPOTKANIA BIZNESOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE

Zapraszamy na bezpieczne szkolenia i konferencje w cichym i spokojnym Budzyniu. U nas może też być głośno, szczególnie podczas integracji.

Kameralny i klimatyczny hotel w centrum Polski, komfortowe i przytulne pokoje, nowoczesne sale konferencyjne, szeroki wachlarz usług gastronomicznych, obsługa na międzynarodowym poziomie, strefa wellness, bezpłatny parking, idealny dojazd z każdego miejsca i ciekawe atrakcje sprawią, że spotkanie w Hotelu Habenda będzie udane.

Dlaczego my?

  1. LOKALIZACJA - jesteśmy zlokalizowani w małym miasteczku, z dala od dużych aglomeracji, zgiełku, tłumów, w otoczeniu zieleni (ogród hotelowy), blisko lasu.
  2. BEZPIECZEŃSTWO - dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, wydanymi przez GIS i Ministerstwo Zdrowia.
  3. SALE KONFERENCYJNE - nowe systemy konferencyjne gwarantują wysoką jakość spotkań.
  4. NATURA jest na wyciagniecie ręki. Ogród hotelowy z alejkami i ławeczkami sprzyja relaksowi. Można zaszyć się wśród zieleni i wsłuchać w śpiew ptaków. Tuż obok hotelu rozciąga się dostojny las, który obfituje w grzyby i jagody. Ścieżki leśne są idealne dla miłośników biegania i spacerowania. Nieopodal hotelu mamy idealne warunki dla zwolenników przejażdżek rowerowych.
  5. KUCHNIA - wszystkie dania przygotowujemy w naszej kuchni hotelowej, w oparciu o produkty od lokalnych dostawców. Specjalne pakiety dla Firm to gwarancja smaku i różnorodności.
  6. OBSŁUGA - nasi kelnerzy to klasa sama w sobie. Biegle posługują się językiem angielskim, znają doskonale zasady savoir-vivre, mają wiedzę o tym, co proponują Gościom. 
  7. ATRAKCJE – basen z saunami i jacuzzi, bowling, wypożyczalnia rowerów – to wszystko jest do Państwa dyspozycji, by czas spędzony u nas był miły i przyjemny. Poza tym organizujemy zaskakujące atrakcje teambuildingowe, wykorzystując między innymi lokalny potencjał
  8. ELASTYCZNA REZERWACJA – do tej propozycji przypisane są elastyczne warunki rezerwacji i anulacji. Na 5 dni przed planowanym spotkaniem należy potwierdzić ostateczną ilość uczestników. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany terminu pobytu nie później jednak niż na 10 dni przed przyjazdem.

Elementy pobytów biznesowych (do wyboru):

- nocleg (cena od 197 zł/doba/osoba w pokoju DBL)

- śniadanie w formie bufetu (w cenie noclegu)

- przerwy kawowe jednorazowe lub ciągłe (od 23 zł/osoba)

- lunch serwowany (przystawka/zupa, danie główne, deser) lub w formie bufetu (od 93 zł/osoba)*

- kolacja w formie: bufetu, grilla, ogniska (od 65 zł/osoba) 

- sala konferencyjna Kameralna (65 m2) lub Parkowa (150 m2) - od 319,80 zł/godzina

- dostęp do strefy wellness - basen, sauny, jacuzzi (w cenie noclegu)

- szeroka gama atrakcji i aktywności

- parking (w cenie noclegu)

- wifi (w cenie noclegu)

Atrakcje w okolicy:

- spływ kajakowy i zwiedzanie Muzeum Młynarstwa (16 km)

- wędkowanie (12 km)

- rowery wodne (12 km)

- narty wodne (17 km)

- windsurfing (12 km)

* Napoje do posiłków są dodatkowo płatne (cennik napoi i alkoholi DLA GRUP).

Kalkulacje dla Firm/Grup przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając stosowne rabaty.

ZAPRASZAMY

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij