Zapisz się do newsletter'a!

WESELA

Wesele to zaraz po ślubie, jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wszak zawarcie związku małżeńskiego oznacza stworzenie rodziny. Dzień, w którym dochodzi do tych uroczystości jest określany jako "najszczęśliwszy".
Piękne i eleganckie wnętrza Hotelu Habenda **** to doskonała sceneria niezwykłego przyjęcia weselnego. Nie każdy Hotel czy dom weselny w okolicy może zapewnić Gościom tyle atrakcji co nasz, a do tego wyjątkowe menu, kameralne SPA i profesjonalną obsługę.
Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych. Każda oferta weselna jest przygotowywana indywidualnie i uwzględnia gusta i oczekiwania naszych Gości.
 
Podczas ciepłych miesięcy idealnie sprawdzają się śluby i wesela plenerowe. Powiedzieć sobie „TAK” wśród śpiewu ptaków, powiewu wiatru, wszechogarniającej zieleni i pachnących kwiatów… to może być marzenie wielu par. Ślub w muszli koncertowej, wesele na łonie natury, gdzie po zmroku na trawnikach zapalane są efektowne pochodnie, a na okolicznych drzewach, kolorowe lampiony romantycznie oświetlą okolicę, to cudowny widok i niezapomniane chwile, które na długo zapadają w pamięci. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się ogród hotelowy. To także doskonałe miejsce na sesje plenerowe Młodej Pary.
Państwa Gościom oferujemy 32 luksusowo wyposażone pokoje, w tym jednoosobowe, dwuosobowe, dwa pokoje typu studio i apartament. Proponujemy specjalne ceny. W cenie śniadanie, parking, wydłużona doba hotelowa, dostęp do strefy spa.
 

MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ

Zaręczyny
Luksusowy wieczór panieński/kawalerski
Pogotowie przedślubne w SPA
Dekoracje kwiatowe kościoła i sali weselnej
Występ chóru na uroczystości kościelnej
Wykonanie podczas zaślubin utwór Ave Maria
Dorożkę lub limuzynę dla Młodej Pary (dojazd do kościoła)
Fotografa i kamerzystę
Autokar dla Gości weselnych
Animacje dla dzieci
Tort weselny
Zespół muzyczny
 

DODATKOWE ATRAKCJE

Dodatkowe atrakcje weselne:
Pokaz barmański
Rzeźby lodowe
Fontanna czekoladowa lub alkoholowa
Pokaz fajerwerków lub Teatr Ognia
Występ iluzjonisty
Fotobudka
Pokaz tańca wykonywany przez zawodową parę taneczną (połączony z nauką tańca dla Gości)
Prezentacja multimedialna (zdjęcia, film) w dowolnym stylu (dowcipna, romantyczna, w formie starego filmu, nowoczesna) Pary Młodej
Karaoke – wspólne rodzinne śpiewanie
Taniec w chmurach”- pierwszy taniec Pary Młodej w sztucznych obłokach – wynajęcie wytwornicy ciężkiego dymu
Wypuszczenie gołębi przez Młoda Parę
Lampiony szczęścia - lecące ku niebu lampiony mają przynieść Parze Młodej boską przychylność i szczęście. Wzbijające się do góry światła tworzą zapierający dech w piersiach widok
Pamiątkowa księga Pary Młodej – Goście zapisują w niej swoje przemyślenia na temat nowożeńców, ślubu, wesela, mogą też wpisywać życzenia
Prezenciki dla Gości weselnych w ramach podziękowania za przybycie
 

MENU

Przykładowe menu wysyłamy na życzenie. Cena waha się od 210 do 340 zł za osobę. Ceny menu głównego dla dzieci: do 3 lat – gratis, od 3 do 8 lat - 50% zniżki. Specjalne menu dziecięce – 60 zł/osoba. Proponowane menu nie wyczerpuje oczywiście naszych możliwości. Kucharze Hotelu Habenda z radością spełnią Państwa marzenia o menu staropolskim, regionalnym, fusion, włoskim, czy francuskim. Wypełnią Państwa oczekiwania i zastawią stoły smakami rodzinnego domu, babcinymi specjałami lub wspomnieniami z dalekich podróży.
 

DODATKOWE INFORMACJE

Rezerwacja i wykonanie
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 1000 zł. Na 90 dni przed uroczystością Zamawiający zobowiązuje się wpłacić 40% wartości zamówienia. Na 7 dni przed organizacją przyjęcia -90% wartości zamówienia.
Zamówienie dotyczące organiazacji przyjęcia wraz z kosztorysem zostanie przedstawiona Zamawiajżcemu po ustaleniu menu i elementów dodatkowych.
Anulacja
W przypadku braku wpłaty zadatku Hotel ma prawo anulować rezerwację. Zadatek w wysokości 1000 zł jest bezzwrotny w każdym przypadku anulacji. Jeżeli anulacja nastąpi na mniej niż 90 dni przed planowaną datą organizacji przyjęcia, Zamawiający zobowiązuje się do pokrycia 50% planowanych kosztów całości zamówienia, na mniej niż 30 dni – 80% wartości zamówienia.
Zamawiający ma prawo zmniejszyć liczbę Gości do 5% bez żadnych konsekwencji finansowych maksymalnie na 5 dni przed planowanym przyjęciem weselnym.
Państwo Młodzi, którzy zdecydują się uczcić swoją pierwszą rocznicę ślubu z nami – otrzymają bon o wartości 100 zł do wykorzystania dla 2 osób w Restauracji Cztery Żywioły.
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij