Zapisz się do newsletter'a!

Imprezy okolicznościowe

Wesele, chrzciny a może komunia? Organizacja imprezy okolicznościowej stanowi niemałe wyzwanie. Jeśli nie mają Państwo ochoty zaprzątać sobie głowy szykowaniem potraw, sprzątaniem i rozsadzaniem gości, to my z przyjemnością się tym zajmiemy.

Towarzyszymy naszym Gościom w najważniejszych momentach ich życia, dlatego do ich dyspozycji oddaliśmy salę zdolną pomieścić 120 osób. W zależności od rodzaju imprezy zadbamy o nowoczesny, huczny, kameralny lub klasyczny wystrój. Służymy nie tylko pomocą w doborze menu, ale również oprawy artystycznej czy muzycznej organizowanej imprezy okolicznościowej. Szczególnie leży nam na sercu dobro Młodej Pary i ich Gości, dlatego też wyjątkowo starannie przygotowujemy się do zorganizowania przyjęć weselnych. Zapewniany przy tym dyskretną i profesjonalną obsługę. Na Gości czeka nie tylko wielkopolska gościnność i smaki, które zapadają w pamięć, ale również okoliczne atrakcje. Zapraszamy na narty wodne, do SPA, na stok narciarski czy nawet polowania. Hotel Habenda to wymarzone miejsce na odpoczynek, rozrywkę czy spędzenie niezapomnianych chwil w gronie najbliższych osób.

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij