Zapisz się do newsletter'a!

Bankiety i przyjęcia

Doskonały bankiet jest świetną oprawą dla każdego spotkania biznesowego czy ważnej uroczystości. Choć zdajemy sobie sprawę, że już sama lokalizacja Hotelu Habenda to ogromny plus – nie oszczędzamy na dogadzaniu naszym Gościom. Dysponujemy przestronną salą, którą jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób zaaranżować w zależności od uroczystości. Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i wystawne bankiety. Adekwatny wystrój, doskonałe menu i bogaty wybór alkoholi to tylko niektóre propozycje, na jakie mogą liczyć nasi Goście.

Hotel Habenda to więcej niż noclegi czy organizacja szkoleń. Każde z urządzanych przez nas przyjęć czy bankietów zostaje zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Zainteresowanym Klientom oferujemy nie tylko nasze doświadczenie, ale również pomoc w doborze oprawy artystycznej czy muzycznej. Pełne zaangażowanie obsługi owocuje doskonałą atmosferą, której nie da się zapomnieć. To zdecydowanie idealne miejsce zarówno na biznesowy bankiet, huczne wesele czy kameralne przyjęcie w gronie najbliższych.

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij