Zapisz się do newsletter'a!

ROWERY

Pasja łączy ludzi, a jeśli do tego jest to pasja rowerowa to też wzmacia charakter, uzależnia i daje wiele przyjemności. A teraz kilka ważnych plusów bycia roweromaniakiem.
1. Rower daje poczucie siły. Po przejechaniu trudnej trasy rozpiera nas duma, że się udało i nagle okazuje się, że nie ma rzeczy, która mogłby nas złamać. Amatorskie jeżdżenie rowerem to mnóstwo bólu, potu i łez, ale i taka pozytywna zawziętość - nie poddam się, spróbuję raz jeszcze, pojadę szybciej, dalej, lepiej.
2. Rower to terapeuta. "gdy Ci smutno, gdy Ci źle - wsiądź na rower, przejedź się". I tyle. Kłopoty zostają z tyłu, a duże problemy na dużej górze stają się całkiem małe.
3. Rower to wolność. Wiatr we włosach, lasy, pola, góry i pagórki. Tyle ciekawych miejsc do odkrycia, magicznych zakątków. I ten zachwyt: "jak tu pięknie". I do tego ta wszechobecna radość, radość z pasji, radość z jazdy rowerem.
Dlatego drodzy Goście nie traćcie czasu na szukanie spełnienia, bo ono może być na wyciągnięcie ręki. Zajrzyjcie do nas. Mamy wszystko to, czego potrzeba, by ruszyć w nieznane i zatracić się w przyjemnosci obcowania z naturą.
 
W naszej wypożyczalni znaduje się 20 rowerów górskich. Dbamy o ich stan techniczny dla Waszego bezpieczeństwa i wygody. Zapraszamy serdecznie do zwiedzania pięknej okolicy Budzynia na dwóch kółkach.
 
CENNIK:
1 godzina - 12 zł
6 godzin i więcej - 65 zł
Kask rowerowy - 3 zł
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij