Zapisz się do newsletter'a!

Rekreacja

Relaks i możliwość rozrywki dla naszych Gości są naszym priorytetem. Stąd szereg miejsc, gdzie można miło spędzić czas z rodziną lub znajomymi, nawet jeśli za oknem pada deszcz. Miejsca, gdzie można tak naprawdę zapomnieć o ulewie posiadają tylko nieliczne hotele. Wielkopolska może być Twoją krainą słońca! Dlaczego? Bo jest Hotel Habenda!

Kręgielnia Hotelu Habenda to miejsce tryskające pozytywną energią. Ruch, zabawa, śmiech – tak w skrócie można je opisać. Profesjonalne kule Qubica AMF – lidera w technologii bowlingu, będą pasowały do każdej dłoni. Chcecie więcej? Zorganizujemy dla Was turniej!

Bowling jest czynny:

  • wtorek-czwartek, 18:00-22:00
  • piątek-sobota, 17:00-1:00
  • niedziela, 17:00-22:00
  • poniedziałek, nieczynne

Park i amfiteatr to miejsca, w których bez problemu, na życzenie Gości, można urządzić imprezę nawet na 400 osób. Od początku maja do końca września gotowi jesteśmy zorganizować koncerty, grane na scenie pod muszlą. U nas można także urządzić piknik a wieczorem posiedzieć przy ognisku. Bliskość przyrody i wspaniałe krajobrazy na każdym zrobią wrażenie.

Coś dla ciała i ducha? Spa Hotelu Habenda zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości. Łaźnia fińska, kąpiel bąbelkowa a może jacuzzi? Tradycjonalistów zapraszamy do rzymskiej łaźni. Oprócz tego nasze baseny wyposażone są w szereg innych atrakcji, o których na pewno przekonają się wszyscy nasi Goście.

A jeśli zapragniecie wygrzać się w promieniach letniego słońca i podziwiać piękno okolicy – zapraszamy na taras. Tej panoramy nie da się zapomnieć!

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij