Sign up for newsletter

WIEJSKIE WAKACJE

Na wsi nawet powietrze smakuje inaczej

WIEJSKIE WAKACJE -

NA CHWILĘ LUB NA DŁUŻEJ

Zapraszamy na bezpieczne wakacje w Polsce, na wsi, w cichym i spokojnym Budzyniu. Komfortowe warunki hotelowe, basen z saunami i jacuzzi, piękny ogród, las, atrakcje w hotelu sprawią, że wypoczynek w Hotelu Habenda będzie udany.

Dlaczego my?

  1. LOKALIZACJA - jesteśmy zlokalizowani na wsi, z dala od dużych aglomeracji, zgiełku, tłumów, w otoczeniu zieleni (ogród hotelowy), blisko lasu.
  2. BEZPIECZEŃSTWO - dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, wydanymi przez GIS i Ministerstwo Zdrowia.
  3. NATURA jest na wyciagniecie ręki. Ogród hotelowy z alejkami i ławeczkami sprzyja relaksowi. Można zaszyć się wśród zieleni i wsłuchać w śpiew ptaków. Tuż obok hotelu rozciąga się dostojny las, który obfituje w grzyby i jagody. Ścieżki leśne są idealne dla miłośników biegania i spacerowania. Nieopodal hotelu mamy idealne warunki dla zwolenników przejażdżek rowerowych.
  4. KUCHNIA - wszystkie dania przygotowujemy w naszej kuchni hotelowej, w oparciu o produkty od lokalnych dostawców.
  5. ATRAKCJE – basen z saunami i jacuzzi, bowling, wypożyczalnia rowerów, siatkówka ogrodowa – to wszystko jest do Państwa dyspozycji, by czas spędzony u nas był miły i przyjemny.
  6. ELASTYCZNA REZERWACJA – do tej propozycji pobytowej przypisane są elastyczne warunki rezerwacji i anulacji. Do złożenia rezerwacji nie wymagana jest wpłata zadatku. Na 7 dni przed przyjazdem pracownik recepcji skontaktuje się z Państwem w celu ostatecznego potwierdzenia rezerwacji. Hotel jednak zastrzega sobie prawo do wymagania dokonania przedpłaty po uprzednim kontakcie z Gościem. Istnieje możliwość bezpłatnej zmiany terminu pobytu na minimum– nie później jednak niż na 7 dni przed przyjazdem.

Pakiet obejmuje:

- nocleg w pokoju dwuosobowym

- serwowane śniadanie o wskazanej przez Gości godzinie (zgodnie z wymaganymi procedurami bezpieczeństwa)*

- lunch w postaci dania jednogarnkowego na ciepło, z przekąskami (smalec domowy, ogórek kiszony, zestaw wędlin własnego wyrobu, chleb wiejski) i ciastem

- obiadokolacja serwowana (zgodnie z wymaganymi procedurami bezpieczeństwa) o wskazanej przez Gości godzinie (napoje są dodatkowo płatne) - w tym jedna kolacja grillowa w ogrodzie hotelowym (od 6 osób)**

- ogrodowa piłka siatkowa

- dostęp do strefy wellness (basen, sauny, jacuzzi) – jeden seans w strefie wellness to 1 godzina, ilość seansów nie jest ograniczona, ale zależy od dostępności

- parking

- wifi

CENA 260 zł/doba/osoba

*Room service (śniadanie do pokoju) jest dodatkowo płatny – 20 zł

** Room service (obiadokolacja do pokoju) jest dodatkowo płatny – 20 zł

 

Atrakcje w okolicy:

- spływ kajakowy i zwiedzanie Muzeum Młynarstwa (16 km)

- wędkowanie (12 km)

- rowery wodne (12 km)

- narty wodne (17 km)

- windsurfing (12 km)

Return
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close